Skoda Superb 2020 Yeni Özellikleriyle Karşınızda

maxiforum

Skoda Superb 2019 modelinde bazı yenilikler yaparak yeni bir versiyonlar kullanıcıların karşısına çıkıyor. Skoda Superb 2020 modeli, çok daha modern, zarif, bütçe ve çevre dostu bir araç olarak bizleri karşılıyor. Farklı bütçelere ve zevklere hitap etmek için ona yakın motor alternatifiyle gelen modelde dizel ve benzine ek olarak ilk defa plug-in hibrit ve scout versiyonları bulunacak. Scout versiyonu arazi özelliklerine sahip olacak. Kullanıcıların nasıl yorumlar yapacağı ve Skoda Superb 2020 deneyimlerinin nasıl olacağı şimdiden merak ediliyor.

Skoda Superb Özellikleri

Skoda Superb 2020 makyajlanan dış tasarıma sahip. Yeni kullanılan krom parçalar, çok daha şık bir görünüm ortaya çıkarmış. Tamponlar yenilenmiş ve bu sayede araç, daha geniş ve daha oturaklı görünüyor. Yenilenmiş olan ön tampon sayesinde modelin hatback versiyonu 8, station wagon versiyonu 6 milimetre daha uzun olmuş.

Daha önceki Skoda Superb modelelrinde kullanıcılar açılış kapanış animasyonu olan matrix far teknolojisi talebinde bulunuyorlardı. 2020 modelinde bu mevcut. Ön taraftaki bir diğer yenilik de daha geniş ebattaki ızgara. Arkada ise en büyük değişim daha büyütülmüş olan Skoda yazısı olmuş.

Modelin dış görünüm estetiğin arttıran bir diğer özellik, 18 ve 19 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar. Renk kataloğuna crystal black ve race blue renkleri eklenmiş. Elbette bütün değişimler dışta değil. İç tasarımda da bir hayli yenilik mevcut bulunuyor. Donanımlara göre farklı döşeme seçenekleri tercihe açılıyor. Koltuklar deri veya alcantara ile döşenmiş bulunuyor. Masaj destekli koltuk ile konforun arttırıldığını de belirtmek gerekiyor. Ön konsolda bolca krom parça kullanılmış. 9.2 inçe kadar büyütülebilen bir multimedya ekranı ve sanal kokpit teknolojisi yer alıyor. Bunlar sürüş keyfini daha da arttırıyor.

Skoda Superb 2020 Motor Özellikleri

Skoda Superb 2020, dizel ve benzinli olmak üzere farklı motor seçenekleriyle gelecek. 1.6 litrelik dizel motor, 120 HP güce sahip. 7 ileri DSG standart olarak veriliyor. 2.0 TDİ motorda ise 150 ve 190 HP seçeneği var. 4*4 özelliği de eklenebiliyor.

ixir
Garfield
Araclar.com.tr Türkiye'nin en kaliteli araç sever topluluk alanı. Araçlar ile ilgili her tür bilgiyi rahat bir şekilde bulabileceğiniz tek platform.