Chery'nin ICV tesisi projesi | Araçlar Forum | Türkiye'nin En Kaliteli Otomobil Forumu!
Neler yeni

Otomobil ve Araçlar'a dair ne varsa...

Türkiye'nin ilk ve tek marka tescilli Otomobil ve Araç Platformu, "Araclar.com.tr"ye Hoşgeldiniz.

Türkiye'nin En Büyük Araç ve Otomobil Forumu!

"araclar.com.tr" Sizlere otomobil ağırlıklı olmak üzere araçlar hakkında her tür bilgiye rahatça ulaşma ve sorunuza
cevap bulma olanağı tanıyan, Katılım ve kullanımı tamamen ücretsiz olup gönüllü üyelerden oluşarak kurulmuş olan bir platformdur!

Pi

Yönetici
Moderatör
Aldığı beğeni
1
Aracım
Mercedes-benz
Chery'nin gelecekteki ilk ICV tesisi projesi 3 Şubat'ta Çin'in Wuhu kentinde başladı ve Chery'nin akıllı dönüşümü hızlandırmayı amaçlayan büyük "yeni altyapı" projesinde yeni bir adım attı. Chery'nin "on dördüncü beş yıllık planına" göre, Chery'nin "Geleceğin ICV Tesisi" projesi, Wuhu'da üç üst düzey akıllı, ağ bağlantılı ve dijital tesisin inşasını içeriyor ve tesisin ilk gelecek projesinin, ilk başlayan ICV'ye ulaşması bekleniyor. 500.000 adet üretim (KD dahil).

Chery Holding Group Co. Başkanı Tongyao, Yin, yeni yuvarlak teknoloji devriminin ve iyileştirilmiş tüketimin ortaya çıkmasıyla 140 yılı aşkın bir geçmişe sahip otomobil endüstrisinin elektrifikasyon, zeka, ağ oluşturma ve paylaşımdan güç alan yıkıcı değişikliklerle karşı karşıya olduğunu söyledi. , Ltd. Chery, bir yüzyılda görülmeyen büyük değişimi kabul etmelidir. Bu amaçla Chery, stratejik planında yeni enerji, akıllı bağlantı ve mobilite gibi “yeni büyüme noktaları”nı hayata geçirmiş, yatırım ve inovasyon odağını tamamen geleneksel araçlardan akıllı araçlara ve yeni enerji araçlarına kaydırmış ve sizin ölçeğinizi yükseltmiştir. kapsamlı üretim. , üretim teknolojileri ve yönetim süreçleri. Geleceğe yönelik üst düzey akıllı tesisler inşa etmek yakındır. Tam refah elde etmek için Chery, akıllı ve yeşil kalkınmada derin kökler almalıdır.

Çevreci üretim ve akıllı dijital teknolojiler tarafından yönlendirilen Chery'nin ICV Tesisi Gelecek Projesi, Çin'de yüksek model bir akıllı yeşil tesis ve akıllı bağlantı tanıtım bölgesi kurmayı hedefliyor. Üç üst düzey akıllı tesis inşa edilirken, proje bir hibrit güç aktarma tesisi, bir çekirdek parça tesisi ve ilgili üretim kapasitesine sahip uluslararası bir CKD tesisi ve ayrıca 5G tabanlı bir akıllı bağlantı gösterim bölgesi inşa edecek. veriler ve diğerleri. teknolojiler. First Future ICV Plant, yeni nesil platform ürünleri (Chery 4.0 ürünleri) ve Tiggo 8 serisi (T1X platformunun ana ürünü) dahil olmak üzere 10'dan fazla yeni yüksek performanslı model üretecek.

Katılım kolay ve ücretsizdir, sende bize katılmak ister misin?

Foruma üye olarak araç ve otomobil hakkında merak ettiğin ne varsa sorabilirsin.

Üye ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Üye ol
Login

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Login

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar