Smart Mini SUV Araçlara Geçmeye Hazır | Araçlar Forum | Türkiye'nin En Kaliteli Otomobil Forumu!
Neler yeni

Otomobil ve Araçlar'a dair ne varsa...

Türkiye'nin ilk ve tek marka tescilli Otomobil ve Araç Platformu, "Araclar.com.tr"ye Hoşgeldiniz.

Türkiye'nin En Büyük Araç ve Otomobil Forumu!

"araclar.com.tr" Sizlere otomobil ağırlıklı olmak üzere araçlar hakkında her tür bilgiye rahatça ulaşma ve sorunuza
cevap bulma olanağı tanıyan, Katılım ve kullanımı tamamen ücretsiz olup gönüllü üyelerden oluşarak kurulmuş olan bir platformdur!

Pi

Yönetici
Moderatör
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
8,900
Çözümler
1
Aldığı beğeni
1
Puanları
0
Yaş
35
Konum
Alaska
Aracım
Mercedes-benz
Cinsiyet
Erkek
Smart Mini Arabalardan SUV Araçlara Geçmeye Hazır! Otomobil markası otomobil endüstrisindeki yerleşik imajını bir kenara bırakmaya hazır. Smart bilindiği gibi mini segmentte araç sunan bir marka olarak artık segmentin dışına çıkıyor. Ayrıca SUV gibi büyük ve arazi araçları üreten bir sektöre giriyor.

Smart Mini Arabalardan SUV Araçlara Geçiyor​

Marka mini ve yuvarlak halinden ve komik görünümlü araçlar üreten bir minicar yapımcısından daha fazlası olmak için adımlarını attı. Smart, bir sonraki yeni modelinden başlayarak, lüks bir değişim gerçekleştiriyor. Diğer yandan da Mercedes A-Class ve GLA satışlarına müdahale etmemeye çalışacak. Satış Başkan Yardımcısı Daniel Lescow’a göre, Smart ilk SUV’sini tanıtmaya hazır.

Autonews Europe, yönetici Automobilwoche ile konuştu. Açıklamalara göre bu aracın Geely markası altında birkaç otomobili de destekleyecek. Ve ayrıca Geely’nin Sürdürülebilir Deneyim Mimarisi üzerine inşa edileceğini belirtti. Lescow, bu platformun aynı zamanda bir SUV olmasının muhtemel olacağını söyledi. Ayrıca platformun en az bir tane daha Smart modeli için de kullanılacağını belirtti.


Şirket yetkilisi, “Araç uzunluğu artık bizim için belirleyici bir faktör değil” dedi. Ek olarak “Smart için gereksinimleri yeniden tanımladık.” dedi. Ve ayrıca “Üretimlerimizin daha fazla prim yapmasını istiyoruz ve o kadar da eğlenceli görünmüyoruz.” açıklamalarını ekledi.

Üretimi yaklaşan otomobiller kablosuz güncellemeler içerecek. Ayrıca otomobiller kısmen otomatikleştirilmiş sürüş sistemleri içeren yeni bağlantı standartları da sergileyecek. Smart yakın zamanda Amerika Birleşik Devletleri pazarında satışa çıkmayacak. Bunun yerine mevcut ortaklarıyla Avrupa pazarında ve Çin’de dijital satış modeli geliştirmeye odaklanacak.


Lescow bir Linkedin gönderisinde, “Potansiyel araba, sadece Avrupa’da değil, Çin’de de çok büyük bir çıkış yapacak. SUV’ler, Çin’deki tüm binek araçların arasında en popüler hale geliyor. Ancak endişelenmeyin, yeni SUV’umuz sadece Çin için olmayacak. Onu Avrupa pazarlarına da getireceğiz.” diye yazdı.

Şirket yetkilileri, “Yeni SUV’umuzun kendisini hızla segmentte bir lider haline getireceğine inancımız sonsuz” dedi. Ayrıca, kentsel, elektrikli bir yaşam tarzının anlamında ve görünümünde bir dönüşüme öncülük edeceğine inanıyoruz.” açıklamalarını ekledi.
 

Katılım kolay ve ücretsizdir, sende bize katılmak ister misin?

Foruma üye olarak araç ve otomobil hakkında merak ettiğin ne varsa sorabilirsin.

Üye ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Üye ol
Login

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Login

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

  Benzer konular Forum Tarih
Arazi Araçları SUV Araçları 0 37

Benzer konular

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar